MULL° NULL alkoholivaba ROSE (kasti hind, 12tk)

Üks populaarsemaid Eestis. Vegan. Värskendav ja marjarohke. Tellimuse hinnas on kast, 12 x 0,75l ja TASUTA TARNE (saadaval ka segakasti osana)

MULL° NULL alkoholivaba Rose MAASIKATE JA RABARBERIGA. Poolkuiv alkoholivaba mõnusa mulliga jook ilusas shampanjapudelis. Kihisev sisaldab 50% (!!!) vitamiinirikast puhast mahla. Totaalselt keemiavaba jook! Valmistatud Eesti õuntest, Eesti maasikatest ja Eesti heast rabarberist.
Ülimalt maitsev ja väga stiilne jook, kus maitsed on omavahel põimunud täiuslikku tasakaalu. MULL° alkoholivaba ROSE on nii hea jook, et peaaegu ütleks, et ainukene asi, mis sellest joogist puudu on, on alkohol 🙂 Tegemist on täiskasvanutele mõeldud mulliga. Jooge külmalt ja veiniklaasist. Toode on alkoholivaba. Ühe kasti hind sisaldab 12tk toodet, käibemaksu ja tasuta tarnet postipakiautomaati.

Koostisosad: õunamahl 30%, maasikamahl 10%, rabarberimahl 10%, vesi, süsihappegaas, suhkur. Toitumisalane teave 100ml kohta: energiasisaldus 37kcal, rasvad 0,1g, millest küllastunud rasvhapped 0,0g; süsivesikud 8,9g, millest suhkrud 8,0g; valgud 0,2g; sool 0,0g.

79,00 sis. KM

8,64€/l sis. KM

1,2€ pandipakend kokku (0,10 € pant per pudel)
Palju allahindlusi POES ja tasuta tarne ostusummast 36 EUR

Pead olema vähemalt 18 aastat vana, et külastada MULL° poodi!