Alkoholivaba vahuvein ja alkoholivaba siider. Valmistatud päris Eesti õuntest, Eesti maasikatest, Eesti heast rabarberist, imelisest Eesti vaarikast ja tõelisest Eesti mustikast.
Alkoholivaba vahuvein on poolkuiv alkoholivaba mõnusa mulliga jook uhkes shampanjapudelis. Pidude hitt, keemiavaba, väga maitsev ja ülimalt stiilne jook, kus maitsed on omavahel põimunud täiuslikku tasakaalu. See on nii hea jook, et peaaegu ütleks, et ainukene asi, mis sellest joogist puudu on, on alkohol. Stiilses kinkekarbis MULL° on alati kaunis kingitus nii sõbrale kui äripartnerile.
Meie alkoholivaba siider on Eesti esimene alkoholivaba käsitöösiider päris Eesti õuntest, kus on 100% päris mahl sees. Ei ole lisatud säilitus-, lõhna- ega maitseaineid. Vegan friendly.

Enesekindlate täiskasvanute eelistatuim valik Eestis – MULL° alkoholivabad joogid.

Kristeli ja Hendrik (Naabrist Parem 2019 võitjad)

Parim alkoholivaba vahuvein peole
★★★★★

“Tegime siin perekeskis pidustuste jaoks peaproovi ja valisime välja peojoogi, milleks osutus täiesti alkoholi-, lõhna, maitse- ning värvainete vaba MULL° NULL . Maitset ei suutnudki esimese hooga välja valida, sest puhtalt etiketti lugedes oleks pakkunud, et võitjana väljub Barbara, aga mekkides oli ka maasika nüansiga Rose täielik üllataja, kuigi kartus oli, et ilmselt on tegu liiga magusa joogiga. Kartus oli ilmselgelt asjata, sest isegi Hendrik kiitis joogi heaks.”

Hanna Kaljaste

Eesti alkoholivaba rabarberi vahuvein
★★★★★

“MULL° NULL alkoholivabad joogid on hea alternatiiv pühade perioodiks. Tooted on säilitusainete ja muu keemiavabad. Minu lemmikuks on Barbara – värskendav rabarberi maitse”

Lembe Levo

Parimad alkoholivabad vahuveinid
★★★★★

“Mulle meeldivad peod.
Mulle meeldivad rõõmsad inimesed.
Mulle meeldib sõpradega mõnusalt aega veeta.
Mulle meeldib alkovabadus.
Parimad alkoholivabad vahuveinid. Mull. Null.”

Palju allahindlusi POES ja tasuta tarne ostusummast 36 EUR

Pead olema vähemalt 18 aastat vana, et külastada MULL° poodi!