Eesti vahuveinid. Kas tead, et Eesti viljadest saab teha väärikat ja põnevat vahuveini? Ei pea lisama keemiat ega muud õudust, mida paraku reeglina joogitööstustes ohtralt kasutatakse. Meie vahuveinide valmistamisel pole kasutatud kunstlikke lõhna-, maitse- ega värvaineid, sest Eesti looduse andidest valmistatud vahuvein lihtsalt ei vaja seda. Meie vahuveinides on esindatud rabav rabarber, skandaalne vaarikas, magus maasikas ja õrnahingeline õun.
Eesti rabarberit ei kutsuta ilma asjata aedade kuningannaks. Tead ju, et just rabarber pistab oma nina esimesena kevadel mullast välja, ei karda ta kevadisi öökülmi ega häbene oma suurusugust lopsakust. Just seetõttu ongi valminud koostöös Balmerk Estoniaga rabav, värskest rabarberist pakatav elegantne vahuvein, mis murrab arusaamist sellest, mis on maitsev ja elegantne.
Elagu Eestimaa puhas loodus ja imelised õunaaiad, rikkalikud maasikaväljad, rabavad rabarberipõllud, vitamiinirohked vaarikaväljad.

Eesti vahuveinid – uhkusega toodetud Eestis.

Kerli Kõiv

Parim rabarberi vahuvein Eestis
★★★★★

MULL°  rabarberi vahuvein on kindlasti Eesti parim. Oleme erinevate sommeljeedega teinud teste erinevatele Eesti vahuveinidele ja reeglina tuleb MULL° RABARBER vahuvein sealt esimesena esile. Ka uus vaarika vahuvein on väga hea, kuid pole veel igas kaupluses saada.”

Karl Aukust

Eesti vahuvein - soovitan proovida
★★★★★

“Avastasin möödunud suvel enda jaoks kodumaise vahuveini Rabarber. Kaunilt kosutav ja mõnusalt maitseteküllane keelekaste. Rabarberile omaste hapukate nootide kõrval tulevad esile ka mahlased magusad nüansid. Soovitan soojalt proovida seltskondlikel koosviibimistel, kuid kindlasti jahutatult. Aitäh Mull drinks!”

Raili Raik, Lümfikliiniku juht

Parim Eesti vahuvein
★★★★★

“Sain jõulukingituseks väga kaunis pudelis  Rabarberi vahuveini. Kingituse tegija veel rõhutas, et võin üllatuda, kui seda proovin. Tõesti väga ilusa värviga ja super maitsev vahuvein Eesti rabarberist. Sobib suurepäraselt vahuveininaudinguks pidulikul hetkel”

Palju allahindlusi POES ja tasuta tarne ostusummast 36 EUR

Pead olema vähemalt 18 aastat vana, et külastada MULL° poodi!