Käsitöösiider Eesti parimatest sügisõuntest. Eesti siidrite tegemiseks on tarvis hoolikalt valitud toormaterjali, pühendumist ja pisut õnne. Meie eesmärk on valmistada naturaalseid keemiavabasid jooke, mis inimestele päriselt maitsevad. Siidrid on puhta ja karge maitsega, valmistatud hoolikalt valitud ja kokkusobitatud traditsioonilistest Eesti sügisõuntest. Proovi ka õunasiidrit maasikatega, kus on Lõuna Eestis kasvanud maasikad tulnud oma magususega õunte hapukust tasakaalustama. MULL° rabarberi  ja maasika pikero on imeliselt kauni rabarberi-roosaka värvusega kerge  alkohoolne jook, mis on valmistatud rabarberi mahla kääritades. 100% naturaalne, organic, vegan, Kaunis shampanjapudelis leiad lisaks poolkuiva õunasiidri musta sõstraga, mis on valminud ülistamaks Põhjamaade viinamarjaks kutsutud musta sõstart.

MULL° käsitöösiider – on päris Eesti siider, päris Eesti õuntest, mis on päriselt maitsev.

Martin Aule, Burger Factory omanik

MULL siider saab kiita nii kohalikelt kui turistidelt
★★★★★

“Olen Burger Factorys pakkunud MULL siidreid aastast 2016 ja pole kordagi pidanud pettunud olema. Need saavad kiita nii kohalikelt, kui ka turistidelt. Eriline lemmik on poolkuiv siider, aga ka see siider maasikaga on unikaalne, mida eriti põhjanaabrid armastavad. Alkovaba siider ainukene alternatiiv Eesti siidritest. Kiidan”

Edvin Pehk

MULL siidril on puhas põhjamaine maitse
★★★★★

“Olen proovinud vist kõiki Mull siidreid. Lemmikud on Voodoo, poolkuiv siider, rabarberi pikero. Meeldib see, et siidrite maitse on puhas, selge, põhjamaine. Kvaliteet on alati ühtlane ja võib kindel olla, et igal ajal on siidrid superhead. Plaanin ka teile Tallinna tehasesse külla tulla. Seniks soetan teie veebist”.

Martin Karolin, La Muu tegevjuht

MULL° käsitöösiider annab hoogu
★★★★★

 

“MULL on aastatega jõudnud märkimisväärse kvaliteedini. Parimad asjad vajavad settimist ja testimist. MULL on stoiline, ligitõmbav ja maitsekas. Meeldib mulle ja kõigile mu sõpradele. Olgu alkoholivaba, olgu talvel, kas kodus või külas, hoogu annab alati!”

 

Palju allahindlusi POES ja tasuta tarne ostusummast 36 EUR

Pead olema vähemalt 18 aastat vana, et külastada MULL° poodi!