MULL° kuiv siider 750ml pudelis (kasti hind, 8tk)

59,00 sis. KM

Tellimuse hinnas on 1 kast, s.t. 8 × 0,75l toodet. 

Kuiv õunasiider on puhta ja karge maitsega, valmistatud hoolikalt valitud ja kokkusobitatud traditsioonilistest Eesti sügisõuntest. Kauni helekollase värviga, keskmise mulliga ja meeldivalt hapukas. Toote hind sisaldab pandipakendi tasu, 0,10 EUR pudel. Kastis 8tk.

Kategooria:

Sulle võib meeldida ka…

 • MULL° maasika vahuvein FRESCA 0,75L

  64,00 sis. KM

  Tellimuse hinnas on kast, 8 x 0,75l toodet. 

  Maasika vahuvein FRESCA on värske ja maasikane Eesti vahuvein, mis on valmistatud meie uues veinivabrikus Tallinnas. Seda vahuveini kirjeldavad sõnad nagu poolmagus, keemiavaba, päike, naised, veganfriendly.

  Alkoholi sisaldus 6%

  Toote hind sisaldab pandipakendi tasu, 0,10 EUR pudel.

  Veelkord, kastis on 8 pudelit.

  Lisa korvi
 • MULL° SIIDER MUSTA SÕSTRAGA (kasti hind, 8tk)

  59,00 sis. KM
  Tellimuse hinnas on kast 8 x 0,75l toodet. 
  Poolkuiv siider musta sõstraga on valminud ülistamaks Eesti õuna ja musta sõstart, mida on kutsutud ka põhjamaa viinamarjaks. Tulemuseks on õrna mulli ning elegantse sõstraarmoomiga mahe ning kerge jook. Sobib kõigile, kes hindavad värske maitsega mulliga jooki, kus selgelt tunda Eesti õunte karge maitse ning vürtsika musta sõstra kelmikad toonid.
  Soovitame juua jahedalt, 6‒8 °C.
  Alkoholi sisaldus 5%
  Toote hind sisaldab pandipakendi tasu, 0,10 EUR pudel.
  Lisa korvi
 • MULL° skandaalne vaarikas 75cl

  9,90

  Seda vahuveini saab osta tüki haaval.

  Koostöös KROONIKAga valminud vaarika rabarberi (pool)kuiv vahuvein. Valmistamisel pole kasutatud kunstlikke lõhna-, maitse- ega värvaineid. Kümme sommeljeed kümnest on seda vahuveini hinnanud täispunktidega #skandaalnevaarikas #rokkivrabarber #terviSEKS #särav #kroonika #mull #parimseltskond #glam #seksikas #meelelahutus. Alkoholi sisaldus 11%.

   

  Vali