Laste pidujoogid

Laste pidujoogid, parimad kavatsused ... ja läheb nii nagu ikka

Et kõik ausalt ära rääkida, siis asi sai alguse 2017 aasta sügisel. Kuna kõigi kolme tolleaegse ettevõtte osaniku lapsed olid pisikesed, siis otsustasime, et aitab sellest jõletusest, et nõndanimetatud “laste shampused” (kohutav nimetus muuseas) kaupluste riiulil laiutavad vaid välismaised, keemiast pungil ja maailma kõige viletsamast konsentreeritud toorainest valmistatud joogid. Õudus kuubis!

Mõeldud tehtud. Otsustasime toota Eesti toorainest, marjarikkad, pärismahlast, rafineerimata suhrust, poolkuivad laste pidujoogid.

Tootsime 5000tk ühte ja 5000tk teist jooki valmis. Mustikad, vaarikad, maasikad, õunamahl, rabarberimahl… Olime õnnelikud… Tellisime etiketid trükikojast ja valmistusime suureks õnnestumiseks.

Kuniks… viimases labori analüüsis selgus, et kääritamisel oli veinimeister Martin suutnud selle partii jookidesse jätta piisikese jääkalkoholi sisse. Tööõnnetus, oehhh… 

Seaduse järgi oleksime saanud nende jookidega turule tulla, kuid üksteiselt küsides “kas sa seda jooki oma tütrekesele või pojakesele pakuksid” oli vastus selge – No go! 

.

MULL° laste pidujoogid on tervislikud ja väga maitsvad

Mõneks ajaks kadus entusiasm valmistada uuesti laste pidujooke.

Kuid vaadates kolm aastat hiljem poeriiulit, kust ikka vastu vaatavad keemiast ja suhkrust pungil jõletud kolejoogid, ei suuda me lihtsalt sekkumata olla.

Võtsime arvesse laste eelistused, kuulasime hoolikalt lapsevanemaid, testisime erinevaid joogiretsepte, suhkrusisaldusi ja muud sellist terve aasta.  Ning… tantata-tatataa-tatataa-taaaaa lugupeetud armastavad ja hoolivad lapsevanemad – saate öelda teretulemast MERERÖÖVLI AARE ja ÜKSSARVIKU UNISTUS. 

 

MULL° ja LASTE KOKAKOOLI suvine eripakkumine!

Lahe sünnipäevapidu lastele

Laste Kokakool tegutseb Harjumaal Rannamõisas ning viib läbi lastele kokandusringe, korraldab lastele mesindus- ja kokanduslaagreid, teeb videojuhendeid, mille järgi saab lapsi tõesti iseseisvalt kokkamist õppida ja korraldab lastele tõesti  meeldejääva sünnipäeva koos kogenud juhendajaga.

Kõigile selle suve sünnipäevadele, mis toimuvad Laste Kokakooli kodus Rannamõisas, kingib Laste Kokakool lauale 2 pudelit MullDrinks Laste pidujooki: Mereröövli Aare või Ükssarviku Unistus.

Palju õnne veelkord hoolivad lapsevanemad!
Siin on teie lastele puhtad, marjarikkad ja e-ainetevabad Eesti joogid. Me pole lisanud säilitus-, lõhna- ega maitseaineid. Jookide maitsestamisel oleme kasutanud õige vähe rafineerimata toorsuhkrut ja megapalju armastust.

Muuseas, kui korraldate pidu, siis meie partner peokraami soetamises osas on peopood.ee. Nende veebilehelt saate tellida/osta absoluutselt kõik vajaliku vägevaks peoks. Vaata siit:  https://peopood.ee/tooted/peotarvikud-ja-dekoratsioonid/ NB! Ka MULL° laste pidujoogid on peopood.ee saadaval.

Kui aga on vaja häid ideid, mida panna laste peolauale, siis Laste Kokakooli lehelt saab häid retsepte. Lausa koos lapsega saab peolaua menüü valmis kokata. 

Laste pidujooke saab osta muidugi ka meie veebipoest osana nö segakastist, mille saate ise komplekteerida kõigist meie jookidest. 


Loe iisaks:

Palju allahindlusi POES ja tasuta tarne ostusummast 36 EUR

Pead olema vähemalt 18 aastat vana, et külastada MULL° poodi!