Keda me toetame?

alkoholivaba vahuvein

Nii nagu paljudel inimestel on oma kiiks, on kiiks ka osadel ettevõtetel. Tegelikult on need kiiksud nii inimeste kui ka ettevõtete juures päris lahedad. Meil on päris mitu kiiksu, millest raskekujuliseim on tõsiasi, et me fänname NAISI ja usume nende algatatud ettevõtmistesse. See ei tähenda otseselt, et me meestega seotud ettevõtmisi ei toeta… kuid tegelikult tähendab ikka 🙂


Meilt küsitakse päris tihti toetust ja võimalusel ning sobivusel paneme oma õla või joogid alla.

Näiteks toetasime hiljuti Naiste Kickpoksi Akadeemia pidustusi meie alkoholivabade jookidega.

Samuti oleme korduvalt õla alla pannud Eesti Sekretäride Aastakonverentsi õnnestumiseks, Kohin Communityt (empowering events for WOMEN), jooke saatnud erinevatele moe- ja disainibrändide üritustele. Oleme peatoetaja TV3 ja BUDUAAR korraldataval “Võida unistuste pulmapidu” 

MIKS me toetame just AINULT naisi?

Et miks me just naisi toetame? Sest, naised on ägedad! Nad on tegijad! Tegelt ka. Ausõna ja ilma igasuguse naljata.

Oleks maailmas rohkem naisi, kes julgevad olla otsustajate hulgas ja seega maailma kulgu mõjutada, oleks maailm kindlasti parem paik …

Naistel on see miski x-factor, naistel on naiste vägi. Meie enda töötajatest on 2 naised, seega meil päris võrdset tasakaalu ei ole, pürgime sinnapoole. Seniks toetame ägedaid, edasipüüdlikke, tarku, sihikindlaid naisi ja nendega seotud ettevõtmisi.

Oleme uhked ägedate naiste üle ja rõõmsad, kui saame kaasa aidata nende ettevõtmiste õnnestumistele.

Rabarberi vahuvein alkoholivaba
SOODUSTUS -10%
Aktiveeri sooduskupong ja saad täna -10% soodustust meie UUELT TOOTELT Kombineeri oma kast (8 pudelit). Lisaks hoiame sind kursis ka edaspidi meie parimate pakkumistega.


Loe iisaks:

Palju allahindlusi POES ja tasuta tarne ostusummast 36 EUR

Pead olema vähemalt 18 aastat vana, et külastada MULL° poodi!