Millest saab Eestis teha parimat vahuveini?

Vahuvein.

Vahuvein on luksuslikult kihisev ja mulline jook, mis on ikka olnud klassikaline hea seltskonna kaaslane. Tead ju küll seda seda erilist tunnet, kui sõbrad koos või kallimaga kahekesi ja tervituseks avatakse imeilus pudel kihisevat. Avatud pudelist ning klaasidesse veinist erituv süsihappegaas ongi vahveinide eripäraks.

Rõõmu teeb, et Vana Maailma tuntud ja enimmüüdud prosecco’de ja cava’dega konkureerib Eestis valmistatud vahuvein väga edukalt. Kuidas see külll võimalik on? Aga seetõttu, et Eestis on õnneks mitmeid põnevaid kohalikke marju ja vilju, millest saab ideaalselt vahuveini kääritada. Tuleb lihtsalt avatult mõelda ja muidugi on ka oskusi ning õnne vaja.

Vahuvein – kuidas seda tehakse?

Vahuveini tegemiseks on palju võimalusi. MULL° eesmärk on valmistada naturaalseid keemiast vabasid jooke, mis inimestele päriselt maitsevad. Loomulikult ei kasuta me jookide valmistamisel lõhna-, värvi- ega muid lisaaineid. Kõik meie joogid on kas kuivad või poolkuivad ja mõnusalt mullised. See, mida valmistame, valmib loodusega käsikäes. Eestis kasvanud tooraine on see, mis teeb Eesti vahuveini eriliselt maitsvaks. Sellega väärtustame kõike seda, mida kohalik loodus meile pakub. Hindame võimalust, et saame toetada kohalikke õuna– ja marjakasvatajaid. Just nii saab puhta, karge ja ausa maitsega vahuveine, kus esindatud rabav rabarber, skandaalne vaarikas, magus maasikas ja õrnahingeline õun. Kõige populaarsem tooraine on viimastel aastatel rabarber.

Rabarber ja Rabarberi vahuvein on tõesti Eesti vahuveinide kuninganna

Rabarber ei ole asjata Eesti aedade kuninganna. Tead ju, et just rabarber pistab oma nina esimesena kevadel mullast välja, ei karda ta kevadisi öökülmi ega häbene oma suurusugust lopsakust. Rabarberi vahuveini valmistamine on äge protsess ja ennast täielikult õigustanud. Eriliselt õrn roosa värv, kihisev mull ja rõõmus tuju on garanteeritud. Kas tead, et valmistame aastas üle 25 000 pudeli rabarberi vahuveini? Lisaks Eesti fännidele on meil tulihingelisi fänne ka mujal riikides ja seetõttu ekspordime seda ka teistesse riikidesse, kaugeim neist on Austraalia. Põnev on see, et lisaks nö roosale rabarberi vahuveinile alustasime ka valge rabarberi vahuveini valmistamist. Kutsume seda white rhubarb edition ja see on valmistatud heledamatest rabarberivartest, kust joogile hele, valgele veinile sarnane värv külge jääb.

Lisaks väga populaarsele MULL° RABARBER roosale vahuveinile valmistame ka maasikatest vahuveini Fresca ja vaarikamahlast valmib Skandaalne Vaarikas koostöös ajakirjaga Kroonika.

Maasikas = MULL° MAASIKA vahuvein FRESCA

Maasika vahuveini Fresca puhul on tihti arvamus, et see on magus vahuvein. Täiesti vale!
Fresca on poolmagus, omavahel öeldes tegelikult poolkuiv vahuvein. Valmistasime selle 2020 aasta suvel, siis kui valitsus maasikakasvatajaid kiusas. Mäletad ju küll seda lugu? Lisaks on oluline see, et Eesti maasikal on päris maasika maitse, päris maasika lõhn ja õige magusus. Seega, MAASIKA vahuvein FRESCA on toetuseks ja tunnustuseks kõigile Eesti tublidele põllumeestele ja marjakasvatajatele, meie koostööpartneritele üle Eesti ja teie kõigi rõõmustamiseks. Märksõnadeks värske, keemiavaba, päike, naised, maasikad, poolkuiv ja muidugi veganfriendly

Eesti vahuvein MULL

Vaarikas = MULL° skandaalne vaarikas

Skandaalne Vaarikas sündis aastal 2020, kui ajakiri Kroonika ja Ekspress Grupp soovisid, et me valmistaksime neile piduliku ja mõnusa vahuveini, mida nad saaksid oma glamuuriüritustel lasta ojadena voolata. Ja siis tuli see jook nii hea välja, et otsustasime paluda ka Selveritel ja Rimidel see vahuveini riiulile lisada, et kõik osa saaksid skandaalist, mille me pudelisse villisime. Vaarika vahuvein on poolkuiv ja see on väga mõnus kerge suvine ja pidulik jook. Meile teadaolevalt ei takista ka etiketil oleva preili paljad sääred mehi seda jooki oma ostukorvi poetamast, aga enesestki mõista on see meie armastatud naiste täielik lemmik. 

Eesti vahuvein MULL

MULL° vahuveini saab tellida läbi meie e-poe ja meie vahuveinid on saadaval ka kauplustes (Siia tuleb link) Hea uudis – meil on SUPERKIIRE EXPRESS teenus ja kui teed tellimuse e-poest vahemikus 9:00-17:00, siis toob kuller Tallinnas 1 h jooksul!

SOODUSTUS -10%
Aktiveeri sooduskupong ja saad täna -10% soodustust meie UUELT TOOTELT Kombineeri oma kast (8 pudelit). Lisaks hoiame sind kursis ka edaspidi meie parimate pakkumistega.
Eesti vahuvein MULL


Loe iisaks:

Palju allahindlusi POES ja tasuta tarne ostusummast 36 EUR

Pead olema vähemalt 18 aastat vana, et külastada MULL° poodi!