Miks on alkoholivaba MULL° NULL nii populaarne?

Rabarberi vahuvein alkoholivaba

Alkoholivaba vahuvein

Alkoholivaba vahuvein MULL° NULL on poolkuiv alkoholivaba mõnusalt kihisev jook uhkes šampanjapudelis, mis on enesekindla täiskasvanu eelistatuim valik Eestis. Pidude hitt, keemiavaba, väga maitsev ja ülimalt stiilne jook, kus maitsed on omavahel põimunud täiuslikku tasakaalu. Valmistatud Eesti rabavast rabarberist, päris Eesti õuntest, maasikatest, vaarikast ja mustikatest. Ei ole lisatud säilitus-, lõhna- ega maitseaineid. Vegan friendly. See on nii hea jook, et peaaegu ütleks, et ainukene asi, mis sellest joogist puudu on, on alkohol.

Parimad alkoholivabad vahuveinid enesekindlale täiskasvanule

Võime julgelt öelda, et alkoholivaba Barbara, Rose ja Blush on Eesti populaarseimad alkoholivabad joogid.

Mõnusad kaaslased nende õhtusöögilaual, kes on piisavalt enesekindlad, et mitte alkoholi tarvitada. Suvised superstaarid pulmapidudes, avaliku sektori vastuvõttudel, kontoripidudel, sünnipäevade tähistamistel, aiapidudel.  Talvised hitid ettevõtete kingipakkides ja aastalõpu pidudel.

Miks on alkoholivaba MULL° NULL nii populaarne?
1. VÄRV.
Meile on öeldud, et nende jookide puhul võlub inimesi imakaunis värv, mis on saadud ilma igasuguste keemiata vaid ainult puhtast rabarberi mahlast.
2. MAITSE. Puhas ja imeliselt hea maitse, sest joogid on valmistatud Eesti rabarberist,  õuntest, maasikatest, vaarikast ja mustikatest.
3. STIIL. Ülimalt stiilses ja uhkes šampanjapudelis mõnusalt kihisev jook teeb rõõmu.  
Nende jookide seeria moto on meil “Kui teile meeldib, siis meile meeldib”. Ja lihtsalt nii ongi.

Eesti vahuvein MULL

Alkoholivaba vahuvein - enesekindlale täiskasvanule

MULL° NULL alkoholivaba Barbara on meie bestseller. See jook koosneb rohkest rabarberimahlast ja ühest protsendist kasulikust arooniamahlast. Miks 1% arooniamahla? Sest me soovime, et jook oleks meeldivalt roosaka värviga ja kuna me toiduvärve (loe: keemiat) ei kasuta, siis jääb üle ainult toorainega jooki “värvida”.

MULL° NULL alkoholivaba Rose on ülipopulaarne jook. Selles on heas tasakaalus segu õuna,- rabarberi- ja maasikamahla. Pärismahla kogusisaldus on 50%, ülejäänud on vesi, et tasakaalustada jooki. Jook ei ole magus, ikka poolkuiv on. Klaasis on ta superskaunis punakas ja sobib igasse kooslusesse ja seltskonda.

MULL° NULL alkoholivaba Blush. 30% õunamahla, 10% mustikate mahla, 10% vaarikamahla ja 5% ebaküdoonia mahla. 55% puhast ja vitamiinirohket mahla. Hiinas messil ütlesid kohalikud selle joogi kohta “vitamin bomb”  Värv on tal lillakas-tumepunane, sobib ideaalselt talviseks vitamiinivaeseks perioodiks veiniklaasi sisse enesekindlatele täiskasvanutel.

 

RABARBER ON PIDUDE HITT!

SOODUSTUS -10%
Aktiveeri sooduskupong ja saad täna -10% soodustust meie UUELT TOOTELT Kombineeri oma kast (8 pudelit). Lisaks hoiame sind kursis ka edaspidi meie parimate pakkumistega.


Loe iisaks:

Palju allahindlusi POES ja tasuta tarne ostusummast 36 EUR

Pead olema vähemalt 18 aastat vana, et külastada MULL° poodi!