Meist

Eesti õuntest saab teha maitsvat siidrit ja muid jooke. Seda näitasid Martini aastatepikkused katsetused kodukeldris, mis andsid julguse teha endid avalikuks ning suurendada koguseid selliselt, et rohkematele jaguks. Oleme põlised Tallinna „poisid“ ning arvame, et hea siidri tegemiseks ja Eesti õuna väärindamiseks võib elada kus tahes. Meie eesmärk on valmistada käsitöösiidrit ja muid jooke, mis inimestele päriselt ka maitsevad. Usume, et Eesti inimesed on piisavalt tugevad, et juua vähem alkoholi, kuid kvaliteetsemalt. Soovime olla lähedal oma fännidele ning sõpradele. Kuna Eestis ajaloolist siidrikultuuri kui sellist ei ole, siis soovime anda enda panuse, et see luua.  Meie joogid valmivad 2017 kevadest, kaubamärgi kaitse all oleva, MULL° nimetuste all.

Martin, partner, meie jookide arhitekt ja tehase juhataja. Alustas koduveini ja siidri tegemist oma isa suures garaažis 2010. aastal. Esimesed katsetused läksid aia taha, kuid pärast üle maailma kokku tellitud siidriõpikukuhja läbitöötamist ja jäärapäist järjepidevust hakkasid asjad ülesmäge minema. Peagi pakkus Martin oma siidreid juba suveüritustel, kus sai endalegi ootamatult väga sooja tagasisidet. Meie joogimeistrina on Martin pühendunud kvaliteetse ja maitsva joogi tegemisele, teda iseloomustab põhjalikkus ning teadmistepõhine lähenemine.

martin@mulldrinks.com

Lauri, partner, meie müügi ja turunduse eestvedaja, pole ei veini ega siidrit valmistanud. Ta on meeskonnas inspireerituna Eesti andide väärindamisega kaasnevatest võimalustest. Tema varasem karjäär suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes, Eestis ja välismaal, on andnud palju kogemusi, et neid nüüd millegi tõeliselt vahva jaoks rakendada. Mulli-tiimi toob Lauri isikupärase juhtimiskompetentsi ning kaasaegsed müügi- ja turunduspraktikad. Tugeva meeskonnamängijana iseloomustab teda sihikindlus, väärtuspõhine maailmavaade ja oskus suhelda erinevate inimestega.
lauri@mulldrinks.com