IMG_9043

Martin, partner, meie jookide arhitekt ja tehase juhataja. Alustas koduveini ja siidri tegemist oma isa suures garaažis 2010. aastal. Esimesed katsetused läksid aia taha, kuid pärast üle maailma kokku tellitud siidriõpikukuhja läbitöötamist ja jäärapäist järjepidevust hakkasid asjad ülesmäge minema. Peagi pakkus Martin oma siidreid juba suveüritustel, kus sai endalegi ootamatult väga sooja tagasisidet. Meie joogimeistrina on Martin pühendunud kvaliteetse ja maitsva joogi tegemisele, teda iseloomustab põhjalikkus ning teadmistepõhine lähenemine.

IMG_4338

Lauri, partner, meie müügi ja turunduse eestvedaja, pole ei veini ega siidrit valmistanud. Ta on meeskonnas inspireerituna Eesti andide väärindamisega kaasnevatest võimalustest. Tema varasem karjäär suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes, Eestis ja välismaal, on andnud palju kogemusi, et neid nüüd millegi tõeliselt vahva jaoks rakendada. Mulli-tiimi toob Lauri isikupärase juhtimiskompetentsi ning kaasaegsed müügi- ja turunduspraktikad. Tugeva meeskonnamängijana iseloomustab teda sihikindlus, väärtuspõhine maailmavaade ja oskus suhelda erinevate inimestega.

VÕTA ÜHENDUST
MULL alkoholivaba vahuvein

EESTI VAHUVEIN, ALKOHOLIVABA VAHUVEIN, KÄSITÖÖSIIDER

Eesti viljadest saab teha maitsvat siidrit, vahuveini ja palju muud põnevat. Ei pea lisama keemiat, suhkrut ega muud õudust, mida paraku reeglina joogitööstustes ohtralt kasutatakse. Oleme oma valdkonna kõva tegija aastast 2015.

Meie MULL° ja MULL° NULL nimede all joogid leiad tänasel päeval kõigist Eesti kaubanduskettidest. Ekspordime Eestist välja, sest nõudlus kasvab ja kasvab…  Toodame Tallinnas, Nõmmel, oma tehases. Kasutame moodsat tehnoloogiat ning soovime teiega jagada rõõmu maitsvast siidrist, vahuveinist ja alkoholivabadest jookidest. 

Meie eesmärk on valmistada kõrge kvaliteediga keemiavabasid käsitööjooke, mis inimestele päriselt maitsevad. Usume, et inimesed on piisavalt targad, et juua vähem, kuid kvaliteetsemalt. Fänname neid, kes alkoholi üldse ei tarbi, kuid soovivad sellest hoolimata head joogielamust.

LOE, MIDA INIMESED MEIE TOODETEST ARVAVAD

Kristeli ja Hendrik (Naabrist Parem 2019 võitjad)

Parim alkoholivaba vahuvein peole
★★★★★

“Tegime siin perekeskis pidustuste jaoks peaproovi ja valisime välja peojoogi, milleks osutus täiesti alkoholi-, lõhna, maitse- ning värvainete vaba MULL° NULL . Maitset ei suutnudki esimese hooga välja valida, sest puhtalt etiketti lugedes oleks pakkunud, et võitjana väljub Barbara, aga mekkides oli ka maasika nüansiga Rose täielik üllataja, kuigi kartus oli, et ilmselt on tegu liiga magusa joogiga. Kartus oli ilmselgelt asjata, sest isegi Hendrik kiitis joogi heaks.”

Hanna Kaljaste

Eesti alkoholivaba rabarberi vahuvein
★★★★★

“MULL° NULL alkoholivabad joogid on hea alternatiiv pühade perioodiks. Tooted on säilitusainete ja muu keemiavabad. Minu lemmikuks on Barbara – värskendav rabarberi maitse”

Lembe Levo

Parim rabarberi vahuvein ilma alkoholita
★★★★★

“Oleme nüüd ostnud ja laiali tassinud teie MULLe sellest hetkest, kui neid Selverist hankida sai. Peab tunnistama, et järjest paremaks need teie joogid lähevad. Meie lemmikud on alkoholivabad vahuveinid, aga külla haarame ka kaasa vahuveine ja siidrit. Alkoholivaba MULL° NULL Barbara on geniaalne alkoholi asendaja.”

Laste pidujoogid

Laste pidujoogid, parimad kavatsused … ja läheb nii nagu ikka Et kõik ausalt ära rääkida, siis asi sai alguse 2017 aasta sügisel. Kuna kõigi kolme tolleaegse ettevõtte osaniku lapsed olid pisikesed, siis otsustasime, et aitab sellest jõletusest, et nõndanimetatud “laste

Loe siit »
MULL alkoholivaba vahuvein

MULL° on saadaval kõigis Eestimaa kauplustes

Millistes Eesti poodides on MULL° saadaval? MULL° joogid on saanud populaarseks kaubamärgiks. Seisame kõrge kvaliteedi, suurepärase maitseelamuse ja kättesaadavuse eest. Mida see kättesaadavus tähendab? See tähendab, et kui me oma Männikul asuvas tehases tooteid toota nokitseksime ja teie meie jooke

Loe siit »
alkoholivaba vahuvein

Keda me toetame?

Nii nagu paljudel inimestel on oma kiiks, on kiiks ka osadel ettevõtetel. Tegelikult on need kiiksud nii inimeste kui ka ettevõtete juures päris lahedad. Meil on päris mitu kiiksu, millest raskekujuliseim on tõsiasi, et me fänname NAISI ja usume nende

Loe siit »
Eesti vahuvein MULL

Meie saladused ajajoonel

Kuidas juhtus nii, et kümne aastaga saime nii palju kogemust ja tarkust, et suudame esimeste happeliste ja vastikute siidrite asemel toota  Eesti kõige populaarsemat alkoholivaba MULL°i? Vaata siit ajajoonelt, kuidas me selleni jõudsime ja mida kõike pidime enne läbi elama.

Loe siit »

Miks on käsitöösiider kasulik?

Eesti käsitöösiider – mis see on? Eesti käsitöösiider ja käsitöösiidri tegemise ajalugu on huvitav. Aasta 2015 alguseks, siis kui võtsime julguse kokku ja tegime lõpliku otsuse hakata valmistama Eesti siidrit, oli selge ka see, et enam esimesed olla me ei

Loe siit »
Rabarberi vahuvein alkoholivaba

Miks on alkoholivaba MULL° NULL nii populaarne?

Alkoholivaba vahuvein Alkoholivaba vahuvein MULL° NULL on poolkuiv alkoholivaba mõnusalt kihisev jook uhkes šampanjapudelis, mis on enesekindla täiskasvanu eelistatuim valik Eestis. Pidude hitt, keemiavaba, väga maitsev ja ülimalt stiilne jook, kus maitsed on omavahel põimunud täiuslikku tasakaalu. Valmistatud Eesti rabavast

Loe siit »

OÜ CITY CIDER tootmisseadmete soetamine.

Projekti käigus soetatud seadmed on aidanud ettevõttel efektiivsust ja kvaliteedistandardeid tõsta tootmises.Toetuse summa 27620,18 EUR. Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus MAK 2014-2020 meede 4.2.1.

logo-maaelu arenguks