Meist

Eesti õuntest ja viljadest saab teha maitsvat siidrit ja muid jooke. Pole vaja kasutada välismaiseid odavkontsentraate ja suhkuga jook üle kallata, et see rahvamassidele ohtra marketingi abil meeldivaks sundida. Meie tehnoloogi Martini aastatepikkused katsetused kodukeldris andsid julguse teha endid 2015a avalikuks ning suurendada koguseid selliselt, et rohkematele päris Eesti päris maitsvaid jooke jaguks. Meie eesmärk on valmistada naturaalseid keemiavabasid jooke, mis inimestele tegelikult ka maitsevad. Toodame hetkel üle 100000 pudeli oma jooke aastas ja mahud kasvavad hüppeliselt eelkõige Eestist välja müümise arvel. Meie joogid on saadaval kõigis Eesti kaubanduskettides ja väga paljudes restoranides ning kohvikutes. Usume, et Eesti inimesed on piisavalt tugevad, et juua vähem alkoholi, kuid kvaliteetsemalt. Ja need kes alkoholiga ülse sina-peal ei ole, leiavad rõõmu meie MULL° NULL seeria alkoholivabadest jookidest. Meie joogid valmivad 2017 kevadest, kaubamärgi kaitse all oleva, MULL° nimetuste all ning populaarsed alkoholivabad vahujoogid MULL° NULL brändi all.

Martin, partner, meie jookide arhitekt ja tehase juhataja. Alustas koduveini ja siidri tegemist oma isa suures garaažis 2010. aastal. Esimesed katsetused läksid aia taha, kuid pärast üle maailma kokku tellitud siidriõpikukuhja läbitöötamist ja jäärapäist järjepidevust hakkasid asjad ülesmäge minema. Peagi pakkus Martin oma siidreid juba suveüritustel, kus sai endalegi ootamatult väga sooja tagasisidet. Meie joogimeistrina on Martin pühendunud kvaliteetse ja maitsva joogi tegemisele, teda iseloomustab põhjalikkus ning teadmistepõhine lähenemine.

info@mulldrinks.com

Lauri, partner, meie müügi ja turunduse eestvedaja, pole ei veini ega siidrit valmistanud. Ta on meeskonnas inspireerituna Eesti andide väärindamisega kaasnevatest võimalustest. Tema varasem karjäär suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes, Eestis ja välismaal, on andnud palju kogemusi, et neid nüüd millegi tõeliselt vahva jaoks rakendada. Mulli-tiimi toob Lauri isikupärase juhtimiskompetentsi ning kaasaegsed müügi- ja turunduspraktikad. Tugeva meeskonnamängijana iseloomustab teda sihikindlus, väärtuspõhine maailmavaade ja oskus suhelda erinevate inimestega.
info@mulldrinks.com